Devintokų integracijos diena gimnazijoje

Rugsėjo 13 dieną jauniausieji Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos mokiniai pamokas išmainė į Alumnų asociacijos organizacinės komandos jau antrus metus vykdomą projektą „Pirmokų integracijos diena“. Projekto tikslas padėti devintokams greičiau susipažinti su savo bendraklasiais, taip pat turėti galimybę pažinti ir paralelias klases, surasti draugų ir užtarėjų tarp vyresnių klasių mokinių, kurie tą dieną atliko kuratorių pareigas, bei sklandžiau įsilieti į mokyklos bendruomenę. Mokiniai tą dieną turėjo intensyvų ir įvairialypį tvarkaraštį, į kurį įėjo klasės sutelktumo užsiėmimas, vedamas Juliaus Kanaporio, orientacinės po mokyklos erdves, varžytuvės tarp klasių, įvairūs žaidimai bei alumni pasakojimai, kuriais dalinosi Kasparas Šidlauskas, Martynas Stankaitis, Karolis Kruopis ir Kipras Jauniškis.

Nors ir diena kiek išvargino devintokus, po veiklų jie dalinosi geromis emocijomis bei džiaugėsi pažinę savo bendraklasius artimiau, o daugiausiai gerų žodžių sulaukė jų kuratoriai – gimnazijos trečiokai ir ketvirtokai – Dominykas Žvirblis, Vaidotas Burokas, Gabrielė Česevičiūtė, Miglė Davlidovičiūtė, Matas Žukauskas ir Edvardas Kutkauskas.

Labai dėkojame kuratoriams už nuoširdų bendravimą bei pagalbą koordinuojant visas veiklas ir alumnams už įdomias mokyklines istorijas!